Neohodnotené

Infrared fólia 1m

Najnovšia generácia vykurovacej fólie je vhodná ako hlavné kúrenie, doplnkové, alebo pre komfortný ohrev podlahy v rodinných domoch, bytoch, a podobne. Na výrobu sú používané len tie najkvalitnejšie materiály, vďaka čomu dosahuje životnosť až 30 rokov.Infračervené kúrenie pomocou našich  vykurovacích fólií patrí medzi najmodernejšie a najlacnejšie vykurovacie systémy, pre  nízke zriaďovacie  náklady a prakticky nepotrebným servisným zásahom.Naše vykurovacie fólie H sú technologicky vyspelým produktom určeným pre elektrické podlahové vykurovanie interiéru. Hlavnou prednosťou je hrúbka vykurovacej fólie  0,338 mm a schopnosť vyhrievať celoplošne. Tým vieme zabezpečiť potrebný výkon už pri nižších teplotách.

Skladom (> 5 ks)
Kód: EKHD3051
16,80 €

Elektrickú vykurovaciu fóliu Vám pripravíme na mieru, podľa dĺžky ktorú zadáte. Na jednej strane bude zavulkanizovaná páskou, z druhej strany budú nakrimpované napájacie konektory a vodiče. Dĺžka fólie sa dá prispôsobovať po 25 cm. Každý nakrimpovaný pás pred zaslaním testujeme, sú premerané elektrické parametre a výkon, všetko je vytlačené na samolepiacom štítku a nalepené na fólii.

V porovnaní s konkurenciou sa orientujeme na spoľahlivosť, trvácnosť, bezpečnosť a cenu. Uhlíková vykurovacia fólia si právom získava stále väčšiu popularitu v oblasti vykurovacích fólií.

ŠPECIFIKÁCIA VYKUROVACÍCH FÓLIÍ


ŠÍRKA FÓLIE                                             50    alebo 100       [CM]
VÝKON                                                      od 40 do  220        [W]/MB
NAPÄTIE                                                    230           [V]
MAX DĹŽKA INŠTALÁCIE                             12           [MB] JEDNÉHO PÁSA FÓLIE
MAX PRÍPUSTNÝ VÝKON                            1320           [W] JEDNÉHO PÁSA FÓLIE
MAX TEPLOTA FÓLIE                                 ~50            [°C]
HRÚBKA FÓLIE                                         0.338  [MM]
DĹŽKA FÓLIE V ROLKE                             150           [M]
VÁHA JEDNEJ ROLKY FÓLIE                       37.5       [KG]