Infrared fólia – ECOS HD30 1m

Kód: EKHD3053
Neohodnotené
22,80 €
Skladom (> 5 ks)

Najnovšia generácia vykurovacej fólie je vhodná ako hlavné kúrenie, doplnkové, alebo pre komfortný ohrev podlahy v rodinných domoch, bytoch, a podobne. Na výrobu sú používané len tie najkvalitnejšie materiály, vďaka čomu dosahuje životnosť až 30 rokov.Infračervené kúrenie pomocou našich  vykurovacích fólií patrí medzi najmodernejšie a najlacnejšie vykurovacie systémy, pre  nízke zriaďovacie  náklady a prakticky nepotrebným servisným zásahom.Naše vykurovacie fólie H sú technologicky vyspelým produktom určeným pre elektrické podlahové vykurovanie interiéru. Hlavnou prednosťou je hrúbka vykurovacej fólie  0,338 mm a schopnosť vyhrievať celoplošne. Tým vieme zabezpečiť potrebný výkon už pri nižších teplotách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrickú vykurovaciu fóliu Vám pripravíme na mieru, podľa dĺžky ktorú zadáte. Na jednej strane bude zavulkanizovaná páskou, z druhej strany budú nakrimpované napájacie konektory a vodiče. Dĺžka fólie sa dá prispôsobovať po 12,5 cm. Každý nakrimpovaný pás pred zaslaním testujeme, sú premerané elektrické parametre a výkon, všetko je vytlačené na samolepiacom štítku a nalepené na fólii.

Vykurovacia fólia H ECOS HD 310 80W

Balenie obsahuje:

  • 1x Vykurovaciu fóliu
  • 2x Konektor (zalisovaný do fólie)
  • 1x Vodič modrý, dĺžka 5m – zalisovaný v konektore
  • 1x Vodič čierny, dĺžka 5m – zalisovaný v konektore
  • 8x 5cm samovulkanizačná páska – prilepená na kontakty

Vykurovacia fólia je po vybalení pripravená k pripojeniu na elektrický obvod 230V. Zapojenie k termostatu, alebo do elektrickej siete musí vykonať odborník.

 

Technické parametre dôležité pri inštalácii:

Max. dĺžka inštalácie jedného pása fólie: 20 m
Max. dovolený výkon jedného pása fólie: 1600 W
Max. dosiahnuteľná teplota fólie: 32°C
Potrebný termostat so senzorom teploty podlahy: ÁNO