Neohodnotené

Infrared fólia – ECOS HD30 1m

Najnovšia generácia vykurovacej fólie je vhodná ako hlavné kúrenie, doplnkové, alebo pre komfortný ohrev podlahy v rodinných domoch, bytoch, a podobne. Na výrobu sú používané len tie najkvalitnejšie materiály, vďaka čomu dosahuje životnosť až 30 rokov.Infračervené kúrenie pomocou našich  vykurovacích fólií patrí medzi najmodernejšie a najlacnejšie vykurovacie systémy, pre  nízke zriaďovacie  náklady a prakticky nepotrebným servisným zásahom.Naše vykurovacie fólie H sú technologicky vyspelým produktom určeným pre elektrické podlahové vykurovanie interiéru. Hlavnou prednosťou je hrúbka vykurovacej fólie  0,338 mm a schopnosť vyhrievať celoplošne. Tým vieme zabezpečiť potrebný výkon už pri nižších teplotách.

Skladom (> 5 ks)
Kód: EKHD3053
22,80 €

Elektrickú vykurovaciu fóliu Vám pripravíme na mieru, podľa dĺžky ktorú zadáte. Na jednej strane bude zavulkanizovaná páskou, z druhej strany budú nakrimpované napájacie konektory a vodiče. Dĺžka fólie sa dá prispôsobovať po 12,5 cm. Každý nakrimpovaný pás pred zaslaním testujeme, sú premerané elektrické parametre a výkon, všetko je vytlačené na samolepiacom štítku a nalepené na fólii.

Vykurovacia fólia H ECOS HD 310 80W

Balenie obsahuje:

  • 1x Vykurovaciu fóliu
  • 2x Konektor (zalisovaný do fólie)
  • 1x Vodič modrý, dĺžka 5m – zalisovaný v konektore
  • 1x Vodič čierny, dĺžka 5m – zalisovaný v konektore
  • 8x 5cm samovulkanizačná páska – prilepená na kontakty

Vykurovacia fólia je po vybalení pripravená k pripojeniu na elektrický obvod 230V. Zapojenie k termostatu, alebo do elektrickej siete musí vykonať odborník.

 

Technické parametre dôležité pri inštalácii:

Max. dĺžka inštalácie jedného pása fólie: 20 m
Max. dovolený výkon jedného pása fólie: 1600 W
Max. dosiahnuteľná teplota fólie: 32°C
Potrebný termostat so senzorom teploty podlahy: ÁNO