Infrapanel ECOS- OZS 600W

Kód: EKOSOZSPII1
Tip
Neohodnotené
147 €
Skladom (> 5 ks)

Použitie: – bytové priestory – priemyselné haly – výrobné haly – skladové priestory Krytie IP 54 – pre obyčajné, vlhké a prašné prostredie s nehorľavým prachom

Detailné informácie

Podrobný popis

Vykurovacie telesá slúžia ako zdroj tepelnej energie na úplné alebo lokálne vykurovanie domácností, kancelárií, hál a iných priestorov elektrickou energiou.

Ecos OZ je vykurovacie teleso tvaru dosky (panelu) upravené  tak, aby funkčnou stranou do vykurovaného priestoru mal maximalizovaný tok energie a je tenke len 2,5 cm. Možnosť inštalovať priamo do sadrokartonu.

 

Nami ponúkané vykurovacie infra-panely sú vyrobené na Slovensku. Všetky komponenty sa vyrábajú na jednom mieste s absolútnou kontrolou kvality výroby na všetkých stupňoch.
Výkonová časť je odporová doska z uhlíkových vlákien vlastnej konštrukcie, ktorá zabezpečuje rovnomerný elektrický odpor na celej ploche a teda aj rovnomerný ohrev na celej ploche panelu bez chladných a teplejších miest a následne bezkonkurenčnú životnosť celého vykurovacieho panelu. Doska je z nehorľavého materiálu a ani pri nesprávnom zapojení alebo poruche nehrozí riziko požiaru.

Tepelná izolácia za doskou zabezpečuje smerovú distribúciu tepla a umožňuje montáž dosky aj na horľavú podložku bez rizika požiaru.

Pohľadová vrstva z kremíkového piesku zabezpečuje vysokú emisivitu tepelného žiarenia 95 až 97%, čo predstavuje špičku medzi výrobkami určenými na tento druh vykurovania.

Regulácia výkonu – trojvodičové zapojenie všetkých panelov umožňuje využívať reguláciu výkonu 0 – 50% – 100%, zabezpečuje ďalšie úspory energie a lepšie výkonové využitie za rôznych vykurovacích podmienok.

Rozmerový a výkonový sortiment našich panelov pokrýva všetky potreby zákazníkov a ich požiadaviek na optimálny návrh panelu na konkrétny účel, či špecifické podmienky použitia.

Dodatočné parametre

Kategória: EKOS OZS/U+/VT
Rozmery: 1192 x 592 x 30 mm
Hmotnosť netto: 10,9 kg
Napájacie napätie: 230 V / 50 Hz
Krytie: IP 44
Príkon: 600 W
Umiestnenie: Vhodné pre stropnú aj nástennú inštaláciu
Trieda izolácie: I.
Dĺžka kábla: 1 m