Infrapanel – OZS AL 600W

Kód: EKOSOZSAL1
Tip
Neohodnotené
178,80 €
Skladom (> 5 ks)

Infra sálavý panel v hnedom hliníkovom prevedení. Slovenský výrobok. nfra sálavy panel s uhlíkovou platňou najlepšia účinnosť sálavých panelov. Farba tmavá hnedá. Da sa aj v inom farebnom prevedení. Použitie: – bytové priestory – priemyselné haly – chaty – skladové priestory Krytie IP 30. rozmery výrobku: š / v / h 895 x 595 x 16 mm. Váha len 5,4kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Sálavé infra panely ECOS OZS sú určené hlavne pre vykurovanie kancelárií, obchodov, bytov a rodinných domov, využiť sa dajú napríklad aj pre vyhrievanie kancelárskych a pokladničných boxov alebo kostolných lavíc. Inštalácia infra panelu je  ideálne  na strop do výšky 2,5 m tesne pod stropnú konštrukciu, alebo priamo do nej (kazetové stropy). V tejto polohe dosiahnú najvyššia účinnosť a intenzitu vykurovacieho sálania. Možná je samozrejme tak isto inštalácia do zvislej polohy na stenu – privedená energia sa nestráca, iba dôjde k zvýšeniu podielu konvenčnej zložky. Panely sú ponúkané v rôznych veľkostiach a výkonoch od 100 do 600 W.

Nami ponúkané vykurovacie infra-panely sú vyrobené na Slovensku. Všetky komponenty sa vyrábajú na jednom mieste s absolútnou kontrolou kvality výroby na všetkých stupňoch.

Výkonová časť je odporová doska z uhlíkových vlákien vlastnej konštrukcie, ktorá zabezpečuje rovnomerný elektrický odpor na celej ploche a teda aj rovnomerný ohrev na celej ploche panelu bez chladných a teplejších miest a následne bezkonkurenčnú životnosť celého vykurovacieho panelu. Doska je z nehorľavého materiálu a ani pri nesprávnom zapojení alebo poruche nehrozí riziko požiaru.

Tepelná izolácia za doskou zabezpečuje smerovú distribúciu tepla a umožňuje montáž dosky aj na horľavú podložku bez rizika požiaru.

Pohľadová vrstva z kremíkového piesku zabezpečuje vysokú emisivitu tepelného žiarenia 95 až 97%, čo predstavuje špičku medzi výrobkami určenými na tento druh vykurovania.

Regulácia výkonu – trojvodičové zapojenie všetkých panelov umožňuje využívať reguláciu výkonu 0 – 50% – 100%, zabezpečuje ďalšie úspory energie a lepšie výkonové využitie za rôznych vykurovacích podmienok.

Rozmerový a výkonový sortiment našich panelov pokrýva všetky potreby zákazníkov a ich požiadaviek na optimálny návrh panelu na konkrétny účel, či špecifické podmienky použitia.

Dodatočné parametre

Kategória: EKOS OZS/U+/VT
Rozmery: 895 x 895 x 16 mm
Hmotnosť netto: 5,4 kg
Napájacie napätie: 230 V / 50 Hz
Krytie: IP 30
Príkon: 600 W
Umiestnenie: Prednostne pre nástennú inštaláciu
Trieda izolácie: I.
Dĺžka kábla: 1 m